مزایای طراحی سایت با وردپرس:

چرا افرادی می گویند

طراحی سایت با وردپرس عاقلانه نیس؟

طراحی سایت به روش های مختلفی و با زبان های برنامه نویسی متفاوتی نوشته می شود در واقع تکمیل سایت و ارائه آن به کارفرما نیاز به دانش برنامه نویسی و اطلاعات فراوانی است.

۲ روش طراحی سایت:

الف: طراحی سایت با کد نویسی و پنل اختصاصی (cms اختصاصی)

ب:

طراحی سایت با وردپرس که با پنل مدیریت متن باز یا cms  متن باز ارائه می گردد

پنل مدیریت وردپرس توسط برنامه نویسان خوش ذوق و مبتکر در سال ۲۰۰۳ نوشته شد و به دلیل روان بودن و مدیریت آسان سایت مورد استقبال بسیاری از برنامه نویسان در جهان قرار گرفت CMS های دیگر همچون جوملا و دروپال و… شبیه به پنل مدیریت وردپرس عمل می کند ولی وردپرس در حال حاظر در سدر جدول قرار گرفته و میلیون ها نفر از آن در طراحی سایت خود استفاده می کنند.

  • تا کنون بیش از ۷۴.۶ میلیون وب سایت توسط وردپرس طراحی شده
  • تقریبا ۴۰% از سایت های خبری محبوب جهان با پنل وردپرس طراحی گردید است
  • از بین ۱۰۰ وبلاگ برتر دنیا ۴۸ سایت با وردپرس طراحی شده

 

باور های غلط را از خود دور کنید :

بعضی از

شرکت های طراحی سایت به شما می گویند که طراحی سایت با وردپرس مشکلات زیادی به بار می آورد و یا قدرت کافی ندارد یا امنیت پایینی دارند یا سئو خوبی نخواهند داشت . در واقع این گفته ها دروغ است. تنها با آماذ رسمی بالا که ذکر شد می توان فهمید که وردپرس یکی از محبوب ترین پنل های مدیریت به شمار می رود و بسیاری از سایت های محبوب دنیا با آن نوشته شده است.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سایت ,طراحی ,وردپرس ,مدیریت ,برنامه ,محبوب ,طراحی سایت ,وردپرس طراحی ,برنامه نویسان ,برنامه نویسی ,مزایای طراحی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش آنلاین محصولات سبز Beroozresan2 کجا هستم اد ممبر دانلود دفترچه سوالات عمومی اولین آزمون فراگیر با پاسخنامه تشریحی جوانان انقلابی آسیا لیفت مهاجرت به آمریکا و کانادا دبکو تولید کننده 200 فناوری نانو و پیشرفته هواشناسي كشور